Nemohu otěhotnět: Příběh Sáry a Rodinné Konstelace

Dnes vám přinášíme příběh Sáry, která nám dovolila nahlédnout do jejího života a odhalit, jak rodinné konstelace mohou změnit osud a přinést novou naději. Sářin příběh je silným svědectvím o tom, jak minulost může ovlivňovat naše současné a budoucí životy.

(jméno a příběh jsou upraveny z důvodu ochrany soukromí)

Nemohu otěhotnět: Příběh Sáry a Rodinné Konstelace

Touha po potomstvu

Sára je mladá žena, která se dlouhodobě snaží o těhotenství. S manželem prošla mnoha lékařskými vyšetřeními a pokusy, ale stále se jí nepodařilo otěhotnět. Po třech letech snažení se rozhodla pro nekonvenční krok – vyhledat pomoc v rodinných konstelacích. Hledala odpovědi na otázky, které jí trápily a na které medicína nedokázala najít řešení.

Průvodce Jaroslav Kovář – JK: „Sáro, můžete nám říct, co vás přivedlo k rozhodnutí vyzkoušet rodinné konstelace?“

Sára: „Sami naši lékaři se již vzdali. Cítila jsem, že musí být něco hlubšího, něco, co nám brání. A právě tehdy jsem se dozvěděla o rodinných konstelacích a rozhodla se to zkusit.“

Rodinné konstelace

Na prvním setkání v rámci rodinných konstelací Sára seděla na okraji kruhu, nervózní z toho, co přijde. (JK) začal jsem konstelaci postupně stavět.

JK: „Dnes jsme zde, abychom nahlédli do tvé rodinné dynamiky a pomohli ti najít cestu k těhotenství. Sáro, je něco, co si pamatuješ z minulosti, co by mohlo ovlivňovat vaši snahu o potomstvo?“

Skryté těžkosti

Sára začala vzpomínat na svou sedmnáctiletou sebe, na náhodný vztah, který tehdy vedla a na těžké rozhodnutí, které poté učinila.

Sára: „V sedmnácti letech jsem otěhotněla s chlapcem, kterému jsem to vůbec nepřiznala. Podstoupila jsem potrat a nikdy o tom ten kluk nevěděl.“

Rodinná konstelace začala odhalovat tajemství minulosti, která měla dalekosáhlý dopad na Sářinu současnou situaci. Potrat způsobil těžký osud, a zatajené rodičovství neseno pocitem viny a křivdy.

Odkaz minulosti

Rodinné konstelace pokračovaly, a jak se ukázalo, tento princip se opakoval v rodině již několik generací zpět. Sára objevila podobný příběh u své matky a dokonce i u své babičky.

JK: „Sáro, zdá se, že to může být princip utajeného rodičovství, který byl předáván v rodině po generace?“

Sára: „Je to možné. Teď vidím, že i má matka měla podobný problém, a pravděpodobně i moje babička.“

Návrat k prameni

Rodinné konstelace postupovaly k vyřešení této dlouho utajované křivdy. Potracené děti byly přivedeny zpět do rodinných systémů, kde zaujaly své právoplatné místo. Byly jim představeni jejich biologičtí otcové, a díky tomu tyto mrtvé duše zaujaly své právoplatné místo. Následně došlo k narovnání všech těžkých osudů a křivd v rodinných systémech.

Nová naděje

Po absolvování rodinných konstelací začala Sára s manželem pociťovat změny ve svém životě. Jak minulost začala najednou působit na ni a přinášet nový svět naděje.

Sára: „Cítím, že se něco v našem životě začalo měnit. Máme teď novou naději.“

Závěrečné slovo

Příběh Sáry ukazuje, jak rodinné konstelace mohou pomoci odhalit hluboko zakořeněné vzory a křivdy v rodinných systémech, které mohou ovlivňovat naše současné životy. I když se jednalo o bolestnou minulost, Sára a její rodina nyní jdou novou cestou, plnou naděje na nový začátek.

Sára: „Díky rodinným konstelacím jsem pochopila mnoho věcí o sobě a své rodině. Teď se cítím připravená na novou kapitolu v našem životě.“

Proč nejsem úspěšný v podnikání?

Pokud máte pocit, že ve vašem životě něco nesedí a nevíte proč, rodinné konstelace mohou být klíčem k odhalení skrytých tajemství minulosti. Nezáleží na tom, jestli se jedná o těhotenství, podnikání nebo jiné oblasti života – rodinné konstelace mohou poskytnout nový pohled na vaši cestu.

Pokud máte pocit, že se ve vašem životě dějí divné věci, přijďte na rodinné konstelace a budeme hledat, jak to vyřešit.

Pro více informací a možnost konzultace, mne kontaktujte.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *