Individuální konstelace

Individuální konstelace
Jaroslav Kovář - profilový obrázek

Jaroslav Kovář

průvodce konstelacemi

Pokud hledáte pomoc v řešení osobních problémů, rodinných konfliktů nebo pracovních vztahů, individuální konstelace může být cestou k jejich vyřešení.

Co je individuální konstelace

Individuální konstelace je forma terapie, kde se setkáme osobně a společně pracujeme na řešení problému. V případě, že máte zájem o řešení např. vztahové kostelace, je možno se setkat s vámi jako s párem. Konstelace pomáhá odhalit zdroje problémů a následně najít cestu, jak je vyřešit. Výhodou individuální konstelace je to, že se jedná o individuální přístup, kdy dostáváte plnou pozornost, což vede k efektivnější práci na řešení problémů.

Jak probíhá individuální konstelace

Během individuální konsteleca můžete získat vhled do situace pomocí systémového přístupu. Tento přístup ukazuje, jak jsou různé části vašeho života vzájemně propojeny a jak ovlivňují vaši současnou situaci. Zaměříme se na otázky, které vám pomáhají přemýšlet o situaci z různých úhlů pohledu a získat nový vhled na problém.

Jak dlouho trvá individuální konstelace

Individuální konstelace trvá zhruba hodinu a půl a během této doby klient pracuje s konstelátorem na vytvoření nových cest řešení a objevení nových možností. Konstelátor poskytuje klientovi podporu a jistotu, že je jeho problém možné řešit a že je to jeho první krok ke změně.

Pro koho je vhodná individuální konstelace

Individuální konstelace je vhodná pro lidi, kteří chtějí pracovat na svých problémech individuálně a osobně s konstelátorem. Výhodou je také to, že se jedná o jednorázovou službu, kdy si klient může objednat pouze jednu konstelaci nebo více, pokud potřebuje.

Jak získat individuální konstelace

Pokud hledáte pomoc s řešením svých osobních problémů nebo chcete zlepšit své pracovní vztahy, individuální konstelace může být pro vás řešením. Pokud jste se rozhodli pro individuální konstelaci, neváhejte mě kontaktovat.

Vyplňte prosím formulář. Ozvu se vám s návrhem termínu individuální konstelaci.

Individuální konstelace probíhají v Českých Budějovicích na adrese Riegrova 51.

Cena individuální konstelace je 1 700 Kč.

Seminář rodinné konstelace – doporučení

Seminář rodinné konstelace má oproti individuální konstelaci jednu zásadní výhodu. Setkáte se i s ostatními klienty a máte možnost během dne prožít více konstelací. Inspirací vám může být i náhled do zakázek ostatních klientů a díky tomu si uvědomit svou vlastní situaci. Zároveň se můžete i ostatních konstelací zúčastnit v zástupných rolích a tím si většinou vyřešit i vlastní zakázky.